Podnikání všem

Aktualizováno 11.8.2015

Cvičné coworkingové centrum Podnikání všem založila obecně prospěšná společnost Centrum podpory podnikání Praha v lednu roku 2013. Koncept Podnikání všem v sobě spojuje několik cílů. Nabízíme pomoc při startu podnikání rodičů, kteří se vracejí na trh práce z rodičovské, resp. mateřské dovolené formou koučinku a modelu coworkingu. Dále poskytujeme rodičům (tedy nejen maminkám) maximálně příjemný prostor pro práci a sebevzdělávání, takže všechny stavební úpravy bývalého rodinného domu se řídily specifickými potřebami rodičů s dítětem. Název Podnikání všem vyjadřuje úplnou otevřenost každému, kdo chce začít podnikat, ale kvůli nepříznivým okolnostem se mu to zatím nedaří.

Od ledna 2013 do dubna 2015 sídlilo coworkingové centrum Podnikání všem v Kladně-Rozdělově. Nyní se nachází v budově nad nově otevřenou Městskou knihovnou na Náměstí Sítná (bývalá „mototechna“).

V objektu má coworkingové centrum Podnikání všem pronajaté čtyři místnosti – učebnu, sdílenou kancelář, kuchyňku spojenou se zázemím a nechybí ani „hernička“. V prostorách je stabilní bezdrátové připojení, několik tiskáren a počítačů, projektor a interaktivní tabule.